Hľadaj na týchto stránkach

 

 

Slovom a zvukom
 

 

 

 

 

 

 

Biblia - verzie
 

Roháčkova Biblia

 

 

 

 

Biblia kráľa Jakuba 1611

 

 

 

 

Kralická Biblia 1613

 

 

 

 

Preklad NZ Miloša Pavlíka

 

 

 

 

 

Linky na kresťanské stránky

 BJB Bratská Jednota Baptistov
Súčasným snažením celého zborového spoločenstva je zvestovať evanjelium Ježiša Krista slovom a praktickým životom, najmä obyvateľom Bratislavy, ako aj šíriť v každom prostredí pokoj, zmierenie a rozdávať ľuďom praktické skutky lásky.
  BSKK Biblické společenství křesťanů Kroměříž
Náš cíl je žít a zvěstovat evangelium Ježíše Krista (Mat. 28,18-20), které je Boží mocí k záchraně pro každého, kdo věří (Ř. 1:16) Klademe důraz na Boží svrchovanost, spasení z Milosti. Výkladové kázání je kázání založené na Bibli, které pečlivě vysvětluje text Písma, správně ho vykládá a přesvědčivým způsobem ho aplikuje do každodenního života křesťana.

Rádio 7 Rádio 7
Je společným projektem české a slovenské redakce Trans World Radia. Radio 7 vysílá na internetu a satelitu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
   

BSK Biblické společenství křesťanů v Ústí nad Labem je společenstvím lidí, kteří vyznávají Ježíše Krista jako svého Pána a Spasitele, který je vysvobodil z moci hříchu, z prokletí zákona a z tohoto zlého věku a zachránil je před smrtí, před Božím hněvem a odsouzením.   Reformace Nezávislé kresťanské zhromaždenie Bratislava
Sme skupina kresťanov z Bratislavy a okolia. Srdečne vás pozývame na naše stretnutia, ktoré sú otvorené pre všetkých hostí. Prijímame Bibliu ako meradlo nášho života a viery. Veríme, že Biblia je Božie slovo pre všetkých ľudí.

Didasko Český Biblický Institut
Je jedinečný tím, že sídlí v místním sboru. V některých školách probíhá teologické vzdělávání nezávisle na církvi, což může způsobit propast mezi teologickými poznatky a jejich praktickým uplatněním. Snažíme se proto zdůrazňovat, že naučené poznatky je třeba převádět do praxe. Studium ČBI bude probíhat ve sboru BJB Kroměříž, kde budou mít studenti příležitost v rámci programu sloužit; stejně tak i ve svých domácích sborech. 
  Didasko DIDASKO
Vydavateľstvo kresťanskej literatúry. Objednávať možno prostredníctvom E-shopu. Od roku 2018 rozšírili svoje služby aj na Slovensko.  


     Fakty, udalosti, zaujímavé weby

 

Dejiny Jezuitov Tajné Dejiny Jezuitov
Fakty, udalosti.
Kniha bez obalu a bez ohledu na mocenské postavení největšího náboženského systému všech dob nazývá hřích hříchem.